(050) 331-29-77

(044) 526-20-89

(044) 526-60-85

Пн-Сб 8:00 — 19:00
Замовити

Перевірка якості води в домашніх умовах

Для визначення якості питної води зовсім не обов'язково вдаватися до допомоги від спеціалізованих лабораторій, а цілком можливо провести спрощену експертизу і в домашніх умовах.
 
Тест на наявність домішок і надлишку солей.
По краплі води, нанесеної на поверхню чистого дзеркала або скла, після її висихання можна дізнатися про якість води. У тому випадку, якщо на поверхні залишаться які-небудь розлучення - тестована вода не відповідає вимогам якості.
 
Тест на наявність сторонніх часток.
Для проведення цього досвіду слід набрати в скляну банку воду, закрити її кришкою і залишити на відстоювання в темному місці на 3-4 дні. По закінченню терміну слід уважно оглянути тестований зразок на появу осаду, позеленіння води або появи масляної пленочки. Якщо це сталося - у воді присутні найпростіші мікроорганізми і сторонні хімічні сполуки.
 
Тест кип'ятінням.
Наявність накипу - показник надлишку у воді оксиду заліза (темно-сірий колір) і солей кальцію (світло-жовтий колір). В ідеалі, посуд після 10-15 хвилинного кип'ятіння в ній води повинна залишитися без опадів на поверхні.
 
Тест на окислюваність.
Знадобитися підготувати розчин марганцівки (перманганат калію). Потім в таку ж кількість тестованої води влити цей розчин. Якщо вода знайде жовтуватий окрас - вживати для пиття її категорично не можна. «Зеленим світлом» до вживання слугуватимуть з'явилися відтінки фіолетового кольору після вливання розчину марганцевокислого калію.Кількість бутилів: