(050) 331-29-77

(044) 526-20-89

(044) 526-60-85

Пн-Сб 8:00 — 19:00
Замовити

Про користь бутильованої води для дітей

Молоді батьки, піклуючись про своїх дітей, іноді забувають про контроль за водою, яку дають їм пити. А адже це головна складова в здоровому харчуванні.

 

Маленькі діти дуже енергійні, вони можуть день безперервно бігати і грати в галасливі ігри. Але вже через кілька років, приблизно в шкільному віці, їх енергійність потихеньку згасає. Вони швидше втомлюються і вкрай неохоче встають з ранку до школи. Існує багато різних причин такої втоми, але одна з головних - погана проникність судин.

 

Всі клітини нашого тіла отримують кисень і підживлюються завдяки кровоносних судинах. У маленьких діток судини в дуже хорошому стані, тому як ще в утробі вода, яка надходила до них, очищалася материнським організмом. Адже печінка людини є самим унікальним природним фільтром. Тому, якщо дитина буде пити водопровідну воду, або буде їсти їжу, яка готувалася на ній, результат не змусить чекати. Уже до 5-6 років весь труд, який материнська печінку проробила для Вашої дитини, буде позбавлений сенсу. Щоб зрозуміти, як це відбувається, уявіть як всілякі солі, іржа та інші домішки осідають на стінках дрібних судин Ваших дітей. Тепер кожен розуміє, чому діти втрачають свою енергійність, адже такі судини не можуть оперативно постачати клітини корисними речовинами, а іноді і зовсім вони не надходять.

 

Але все турботливі батьки не використовують водопровідну воду для приготування їжі своїм дітям. Зараз всі користуються бутильованої водою, яка має сертифікат якості, зберігається і транспортується в спеціальному нешкідливому пластиці - полікарбонаті. Тому їх дітки і в 16 років будуть такими ж енергійними, як і в 3 роки. Переходьте і Ви на бутильовану воду, адже пройдуть роки, і Ваші вже дорослі діти скажуть Вам тільки спасибі за це.

 

Та й кожен, хто вживає виключно бутильовану воду для пиття і приготування їжі, може змагатися в енергійності зі своїми дітьми, тому що їх судини поступово очищуються від сольових відкладень, які накопичилися за роки.
Компанія «Аквамаркет» пропонує великий вибір бутильованої води. Вся наша вода сертифікована і має вищий знак якості. Пийте воду з приємним відчуттям того, що Ваш організм всередині став таким же чистим, як у новонародженого!Кількість бутилів: