(050) 331-29-77

(044) 526-20-89

(044) 526-60-85

Пн-Сб 8:00 — 19:00
Замовити

Розчинна кава - 5 міфів про його шкоду

Розчинна кава утворюється шляхом висушування до порошкової маси екстракту натурального обсмаженої кави, щоб потім бути використаним для швидкого приготування різних напоїв і десертів.
Закоренілих думка, що цей експрес-напій дуже шкідливий, а у виняткових випадках вживання його зовсім неприпустимо. Розберемося в найпопулярніших фактах про шкоду кави.
 
Факт 1. Кава має сечогінний ефект
Всякому продукту визначена міра споживання, і кава не виняток. Помірне вживання кави (не більше 3 чашок на день) не робить згубного впливу на водно-сольові процеси організму.

Факт 2. Кава виводить кальцій з організму
Вплив на кісткову тканину не відбувається, якщо кальцій надходить в необхідних кількостях добової норми. Однак, якщо кальцію в організмі недостатньо, кофеїн може надати негативний ефект, розщеплюючи це мінеральна речовина. Але не варто хвилюватися, вихід є, варто додавати в каву молоко або вершки, в яких міститься кальцій. Таким чином, вживання кави стане не тільки приємною трапезою, а ще сприятиме заповненню потреби в мінеральних речовинах.

Факт 3. Кава негативно впливає на серцево-судинну систему і здоров'я вагітних
Знову мова піде про міру вживання. Кофеїн викликає підвищення тиску в разі його вживання понад норми, яка до того ж, для будь-якої людини індивідуальна і може відрізнятися. А для вагітних норма споживання розчинної кави протипоказана 1-2-ма кружками в день.

Факт 4. Кава шкідлива для печінки
З точністю до навпаки - кава запобігає утворення каменів у жовчному міхурі, і запобігає виникненню цирозу печінки.

Факт 5. Кава стимулює зростання рівня холестерину в крові
Міцний, нефільтрований кави у великих кількостях може викликати цей ефект, але спеціальні паперові фільтри блокують специфічні речовини, і тому фільтрований або розчинний напій такий ефект не надає.
 
Розчинна кава не такий шкідливий, як здається на перший погляд. Аквамаркет пропонує великий вибір цього напою, в стіках, банках, м'яких упаковках, різних виробників, високої якості. Для тих, хто ще все так само стурбований тим, що кава здатна вивести кальцій з організму, рекомендуємо вибрати «корисну кальцевосодержащую добавку» до смаку - молоко або вершки (сухі і рідкі). Таким чином, можете сміливо не відмовляти собі в 2-3-х гуртках підбадьорливого напою в день з користю для здоров'я.Кількість бутилів: