(050) 331-29-77

(044) 526-20-89

(044) 526-60-85

Пн-Сб 8:00 — 19:00
Замовити

Тара для води: що потрібно знати про її фізико-хімічних властивостях

Використовувати пластикову тару для зберігання харчових продуктів і води, без дотримання технічних норм і вимог, небезпечно і шкідливо, а ємності з поліетилену придатні для одноразового використання, вступаючи в хімічну взаємодію з вмістом і киснем.

 

Альтернатива зручному пластику - більш дороге, непрактично скло. Але як бути в тих випадках, де використання скла незручно і несе небезпеку для оточуючих (наприклад, в дитячих і шкільних установах, на спортивних майданчиках, в дорозі) в разі пошкодження тари? Вихід є - це тара, виготовлена ​​з полікарбонату.

 

Полікарбонат - міцний пластиковий матеріал, більш ніж у 200 разів перевищує по міцності скло, застосуємо для багаторазового використання. Даний матеріал не вступає в хімічну взаємодію з водою, зберігаючи її первинний смак. Одним з головних якостей полікарбонату є його стійкість до високих температур, але окрім як воду, в таких бутлях зберігати більше нічого не можна. Термостійкість дозволяє знезаражувати цю тару для подальшого обороту.
 
Ordana постачає воду об'ємом 18,9 л в тарі з полікарбонату, піклуючись про ваше здоров'я. Вартість таких бутлів повністю виправдовується відповідності санітарно-гігієнічним нормам і зносостійкості. Кількість бутилів: