(050) 331-29-77

(044) 526-20-89

(044) 526-60-85

Пн-Сб 8:00 — 19:00
Замовити

Як ефективно планувати прибирання в будинку

Технологія тайм-менеджменту може знайти корисне застосування і в організації збирання власного житла. Що, як неправильне розпорядження часом, є запорукою успіху в житті, і не тільки в бізнесі. Наведемо кілька корисних порад, які допоможуть без особливих тимчасових витрат і зусиль містити житло в чистоті.
 
1. Регулярність прибирань. Якщо щодня приділяти хоча б 15 хвилин на наведення порядку, тоді будинок ніколи не дійде до «аврального» стану, коли в переддень свята чи приїзду гостей потрібно буде організувати «генеральну» прибирання. Таке постійне підтримання чистоти запобіжить масовий безлад, який не тільки застане зненацька, але і з'їсть все вільної час.
2. Наведення порядку в найбільш «активних» частинах будинку. Мова йде про полицях для взуття, вішалки для одягу та інших зонах, які використовуються щодня усіма членами сім'ї. У таких місцях не виключений безлад речей, предметів, який слід усувати щодня, виділяючи на це близько 5% часу збирання.
3. Планування прибирання на кожен день тижня. Розподіліть житлову площу на зони і за графіком забирайтеся в них. Ця педантичність - гарант порядку.
4. Позбавлення від непотрібних предметів. Прибирати квартиру, в якій багато непотрібних речей (банки, коробки тощо) складніше - вони притягують пил, займають площу і можуть становити небезпеку для маленьких дітей. «Протестуйте» такі предмети на «корисність» і сміливо викиньте даремний непотріб.
5. Фіксування процесу. Записуйте «план» прибирання: так видно результати праці і легше звести їх на «автоматизм» без нагадувань.
 
У ногу з менеджментом управління часом, Аквамаркет радий допомогти в наведенні чистоти вдома або в офісі. Наш інтернет-маркет містить широкий спектр товарів, з якими кожна прибирання буде проходити комфортно. Асортимент товарів для прибирання складається з чистячих порошків та гелів, полиролей, освіжувачів, сміттєвих пакетів, господарських рукавичок, серветок, швабр. Для миття посуду є рідкі миючі, таблетки для посудомийних машин, губки кухонні та скребки.Кількість бутилів: