(050) 331-29-77

(044) 526-20-89

(044) 526-60-85

Пн-Сб 8:00 — 19:00
Замовити

Як полегшити процес миття посуду

Щоденний процес миття посуду навряд чи вдасться уникнути, але його можна істотно полегшити, дотримуючись певних правил. Візьміть на озброєння наступні поради і ефективність миття значно підвищиться.
 

  1. Попередня чистка та замочування. Їжа, що залишилася на посуді, ускладнює процес миття, збільшує витрату миючих засобів, часу, а ще й засмічує раковину. Очистіть посуд від залишків їжі, а при необхідності - замочіть її, тим самим заощаджуючи час і кошти.
  2. Сортування посуду. Від келихів - до каструль, столові прилади і окремо тарілки, але не в розкид. Таким чином, жир з дека не прилипне до склянках, не потрібно буде намацувати прилади в горі тарілок, які посіли раковину.
  3. Миття посуду, з урахуванням матеріалу її виготовлення. Пластик здатний деформуватися і темніти від окропу, а тефлон, фарфор і скло псуються від контакту з металевими предметами - скребками.
  4. Миття посуду, з урахуванням виду забруднення. Предмети після кисломолочних продуктів і яєць спочатку слід вимити під холодною водою, і тільки після - під гарячою, щоб запобігти небажаному згортання білка. Для легкого видалення накипу в чайнику краще використовувати розчин соди і води із замочуванням. Повернути блиск фарфору та кришталю можна шляхом ополіскування в розчині 1 л води і 2-х чайних ложок оцту і кухонної солі


Кількість бутилів: