(050) 331-29-77

(044) 526-20-89

(044) 526-60-85

Пн-Сб 8:00 — 19:00
Замовити

Ідея для Вашого будинку - домашній аквабар

Кожен прагне бути хорошим гостинним господарем. Особливо це стосується людей, які люблять часто приймати гостей в своєму будинку. Як зробити візити особливо запам'ятовуються?
 
Один з наших постійних Клієнтів поділився з нами чудовою ідеєю, і ми визнали нашим обов'язком поділитися нею з Вами. Знайомтеся, це домашній аквабар!
 
Домашній аквабар нашого Клієнта
 
Оформлення такого бару з водою, безсумнівно, підкреслить затишок Вашого будинку, але і не зажадає особливих зусиль. Єдина вимога - зібрати деяку кількість різних вод з унікальними смаковими якостями і складом.
 
У нинішньому глобальному прагненні вести здоровий спосіб життя домашній аквабар стане гідною заміною звичайному бару з алкогольними напоями та особливою гордістю будь-якого господаря. Будьте впевнені, гості неодмінно оцінять Вашу турботу про їхнє здоров'я!
 
Домашній аквабар
 
Крім цього, аквабар стане відмінним помічником по впровадженню культури споживання води у Вашій родині. Рідні, особливо діти, точно не забудуть випивати достатню кількість води щодня, вибираючи воду під свій настрій. Тому для жителів мегаполісу - це просто чудова знахідка для боротьби з таким поширеним в сучасному світі явищем як хронічне зневоднення організму.
 
Вам не обов'язково збирати колекцію води для свого аквабар за різними супермаркетам, заморочуючись ще й про доставку додому. Ми готові зробити все замість Вас! Не забувайте також, що тепер наша доставка цілодобова!Кількість бутилів: